قوانین و شرایط

قوانین و شرایط

فروشگاه اینترنتی گناوه پلاس ضمن احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد.مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و مهمان تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.

 

گناوه پلاس همیشه در نظر داشته تا همان طور که پیش از خرید همراه شماست پس از آن نیز شمارا یاری کند تا در شرایط مطلوب خریدی مطمئن و آسوده انجام داده و تمام انتظارات شما نیز برآورده شود

 

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

– روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. گناوه پلاس به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.
– سیف کالا مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای سیف کالا محفوظ است.

– در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت گناوه پلاس، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای سیف کالا محفوظ است. گناوه پلاس در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به سایت گناوه پلاس می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.
– کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.

خسارت در هنگام حمل و نقل

گناوه پلاس همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‌‏های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است .

سرویس مهلت تست 7 روزه و 48 ساعته گناوه پلاس

مشتری هنگام تحویل کالا موظف است کالا را بررسی نماید تا از نظر ظاهری کالا شکستگی و یا کسری نداشته باشد چرا که پس از آن گناوه پلاس مسئولیتی نخواهد داشت همچنین 24 ساعت مهلت دارد تا از کالا استفاده نموده و در صورت خرابی امکان تعویض فراهم می باشد.

کالاهای عمده شامل 24 ساعت گارانتی تعویض نمی باشد.

 

چرا برای شهرستانها نیز درب منزل پول را دریافت نمیکنید و باید قبل از ارسال کالا پول واریز نماییم؟

برای اینکه هزینه تمام شده کالا برای شما خریداران گرامی ارزانتر باشد گناوه پلاس پس از واریز وجه کالا را ارسال می نماید چرا که در عیر اینصورت باید هزینه ای مجزا به پست داده شود تا مبلغ کالا را برای گناوه پلاس واریز نماید. همچنین در گذشته مشاهده شد بسیاری از کالاها به دلیل عدم هماهنگی زمان ارسال مرجوع شده و خریداران برای تحویل کالا دچار مشکل می شدند. همچنین پست شهر های  مرزی این امکان را فراهم نکرده اند که امکان پرداخت درب منزل وجود داشته باشد.

 

چه مقدار زمان می برد تا سفارش به دستم برسد ؟

در صورتی که سفارش شما مربوط به شهرستان باشد در عرض 24 ساعت برای شما ارسال می شود در شهرستان ها بین 3 تا 9 روز کاری بعد از واریز وجه کالا محصول مورد نظر برایتان ارسال می شود هزینه ارسال کالا به شهرستان طبق تعرفه پست یا تیپاکس از مشتری دریافت می شود.

لغو سفارش.

در صورتی که مشتری گرامی سفارشی راثبت کردند و مبلغ را واریز کردند.اگر در زمان ارسال مشتری درخواست لغو محصول را داده بود.میتواند با پشتیبانی سایت تماس بگیرد و موضوع را اطلاع دهد.

واریزی های ما هر ماه در روز یکم فقط صورت میگیرد برای مثال اگر مشتری ثبت خریدی کرده و سفارش را لغو کند مثلا در روز دوم ماه  وجه ایشان نزد گناوه پلاس باقی میماند تا روز یکم ماه دیگر و بعد واریز میگردد

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها